FK Medlov - TJ Sigma Lutín 3:2np (1:1) Branky: vlastní, Schön

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Körner, Skopalík, Brhel - Kráčmar. Vymazal, Konečný, Schön - Šoupal, Los

Připraveni: Rec, Tichý, Pavlíček

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=bd53be31-f709-4e74-9aca-8095a1c1ba6e&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Komentář trenéra Rojky:

S předvedenou hrou v první půli jsem byl celkem spokojen. Soupeře jsme přehráváli v kombinaci. Měli jsme lepší pohyb, ale chyběla nám větší přímočarost směrem dopředu. Gól jsme dostali po chybě našeho brankáře. Domácí nám to "vrátili" v podobě vlastní branky. Ve druhém poločase se hrálo většinou mezi šestnáckami. Po hodině hry se krásně trefil Martin Schön a šli jsme do vedení. Ale opět jsme zápas nedovedli do vítězného konce. Začali nám docházet síly a přestali jsme být nebezpeční směrem dopředu. Doplácíme na úzký kádr, kdy se potýkáme s řadou zraněných hráčů. Utkání dospělo až do penaltového rozstřelu a v těch byl šťastnější Medlov. Připsal si do tabulky bod navíc a odsunul nás na třetí příčku. Pro nás je teď cíl, skončit do druhého místa. Máme to stále ve svých rukou a uděláme pro to všechno.