22.04.2012 10:45

Tovačov - Lutín 1:3(1:2) Branky: Svoboda, Korner, Rec

Sestava: Skoumal - Gallik,Chrást, Bokůvka, Korner - Rec, Huňka, Svoboda, Korenný Jiří - Blechta, Wanke(90. Kovář)

Náhradnici: Mačák,Bartl

Utkání se hrálo na těžkém terénu a Lutínu nevyšel vstup do utkání , hned v 5.minutě po faulu Kornera domácí zahrávali pokutový kop, domácí se ujali vedení 1:0,Nutno podotknout. že rozhodčí před penaltou přehlédl faul na Wankeho před domácí brankou.15.minuta ůnik Wankeho po pravé straně a střela šla jen do brankáře.22.minuta pěkná akce tažená po pravé straně Gallikem, jeho centr našel ve vápně Wankeho, ale jeho střelu brankář vyrazil ke Kornerovi a ten střelou orazítkoval tyč.23.minuta pěkná kombinační akce tentokrát z leva, míč se dostal ke Svobodovi a ten z 20 metrů pěknou střelou k tyči vyrovnal 1:1.25.minuta roh zahrávaný Recem a Korner v dobré pozici hlavičkoval jen do rukou brankáře.35.minuta Roh zahrávaný jako přes kopírák tentokrát zprava a Kornerova hlavička šla jen těsně mimo branku. 41.minuta únik agilního Wankeho po pravé straně,který přihrál Recovi , ten viděl lepé postaveného Kornera, který krásnou technickou střelou k tyči poslal Lutín do vedení 1:2. 50.minuta únik Korenného po levé straně,který prošel až do pokutového území domácích,ale jeho střela šla jen do brankáře.75.minuta obrovská šance hostí, Wanke utekl domácí obraně a běžel sám na brankáře, ale místo kličky nastřelil jen brankáře. 85.minuta další z povedených akcí - zpravé strany Gallik odcentroval na Rece, který se prosadil před domácím obráncem a nekompromisně hlavou zvýšil vedení Lutína na 1:3.Další z vyhraných utkání Lutína viděla početná část fanoušků, kteří celý zápas neúnavně povzbuzovalii a hnali tým za vítězstvím, odměnou jim kromě 3 bodů byla i děkovačka od hráčů.Výborný výkon v dnešním zápase předvedli Blechta s Huňkou,ale  poděkování zaslouží celý tým.