1. HFK OLomouc B - TJ Sigma Lutín 0:2 (0:0) branky: vlastní, Los

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Vymazal, Brhel (Pavlíček) - Prucek (Rec), Šoupal, Konečný, Skopalík, Pazdera (Schön) - Los (Tichý)

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=c19258af-5d55-4756-868c-21f94f810be1&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na záznam gólových akcí:

Hodnocení trenéra Rojky:

V prvním poločase jsme hrozili hlavně ze standardních situací. Snažili jsme se hrát kombinačně, ale většina našich akcí končila před pokutovým územím. Ve druhém poločase jsme zrychlili hru a začali jsme si vytvářet šance i ze hry. Důležitou první branku jsme dali po rohovém kopu. Opět se potvrdilo, že v této činnosti máme velkou sílu. Holice hrozila hlavně rychlými brejky. Dnes nás ale podržel Mirek Nejezchleb v bráně a všechny šance domácích zneškodnil. Druhou branku přidal náš nejlepší střelec Tomáš Los a v utkání jsme tak zvítězili 2:0. Mladíci Holice předvedli sympatický výkon, ale rozhodla naše větší zkušenost a síla ve standardních situacích.