Ve Šternberku nic

23.04.2019 23:19

Naše oslabená jedenáctka po poctivém výkonu neudržela slibný výsledek 0:0 a v samém závěru dvakrát inkasovala.

FK Šternberk - TJ Sigma Lutín 2:0 (0:0)

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Vymazal, Brhel - Prucek, Rec, Konečný, Skopalík, Pazdera (Kráčmar) - Los

Připraveni: Čuka, Pavlíček, Brázdil T.

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=facc9f3d-b72c-43c9-b1a4-a1df599fb91a&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na fotogalerii:

Odkaz na sestřih:

Hodnocení trenéra Rojky:

V první půli se hrálo  vyrovnané utkání. Po většinu času se hra odehrávala  pouze mezi šestnáckami. Obě mužstva si vypracovala po jedné šanci. Gólem však neskončily. Ve druhém poločase byl aktivnější Šternberk. Ale  kluci hráli obětavě dozadu a domácí tak do brankových příležitostí nepoušteli. K vidění tak byly pouze střely ze střední vzdálenosti. Nám chyběla větší odvaha a na konci zápasu i síla směrem dopředu. Byla znát absence některých hráčů směrem do ofenzivy. Bohužel v poslední minutě  po první střele domácích mezi tyče jsme inkasovali první branku. Poté jsme ještě  v nastavení dostali gól do prázdné branky a Šternberk se tak mohl radovat z výhry v poměru 2:0.