TJ Sokol Opatovice - TJ Sigma Lutín 0:5 (0:2) branky: Šoupal, Los 2, Prucek 2

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Vymazal, Brhel - Prucek (Tichý), Konečný, Šoupal (Rec), Skopalík, Pazdera (Kráčmar) - Los

Připraven: Čuka

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=2515c6ca-a038-4138-86df-71008ea154ea&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

Výsledek vypadá jasně, ale lehký zápas to rozhodně nebyl. Přežili jsme vyložené šance soupeře za stavu 2:0 na konci poločasu. Po našem třetím gólu ve druhém poločase, už nebylo o vítězi pochyb. Pak jsme si s chutí zastříleli a výsledek mohl skončit i větším rozdílem. Utkání rozhodla naše větší kvalita v přechodové fázi a klid v koncovce. Kluky musím pochválit, jak k utkání přistoupili. Hlavně na svém menším hřišti mají domácí svoji sílu a body se odtud nevozí lehce.