Sk Sigma Olomouc U19 - TJ Sigma Lutín 3:1 (2:0) branka: Hrabálek

Sestava: Nejezchleb - Skopalík, Körner, Konečný, Hrabálek, Vymazal, Rec, Los, Brhel, Šoupal, Schön, Pazdera, Prucek, Marek

Sestřih utkání:

Hodnocení ze strany soupeře a fotogalerie:

Hodnocení trenéra Rojky:

Další přípravné utkání jsme odehráli na skvěle připraveném trávníku v Řepčíně se Sigmou Olomouc (U19). Soupeř byl hodně kvalitní v kombinaci a jeho pohyb nám dělal v některých fázích utkání velké problémy. V prvním poločase jsme s mladíky Sigmy drželi krok. Hra byla celkem vyrovnaná, i když skóre vyznělo pro domácí v poměru 2:0. Sigma poslala do druhého poločasu sedm nových hráčů. Navíc se hrálo ve velkém vedru a mladíci nás začali přehrávat. Sigmáci přidali už jen jednu branku, protože nás držel svými skvělými zákroky Mirek Nejezchleb. Na konečných 3:1 snížil po hezké akci Lukáš Hrabálek. Kluky musím pochválit, že odevzdali výkon na hranici svých fyzických sil. Rvali se až do konce zápasu a odměnou jim byla zasloužená branka.