FK Mohelnice - TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1) branky: Šoupal 2, Schön

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Vymazal, Brhel - Prucek (Kráčmar), Konečný, Schön, Los, Šoupal - Pazdera (Rec)

Připraven: Čuka

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=081c3684-22bf-42cb-895d-b3a8a0b46ee6&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Sestřih:

Hodnocení ze strany domácích:

sumpersky.denik.cz/fotbal-kraj/mohelnice-potrapila-druhy-lutin-nakonec-vsak-favorit-v-zaveru-urval-tri-body-20190609.html

Hodnocení trenéra Rojky:

V prvním poločase se hrál ofenzivní fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Ty vyloženější měla domácí Mohelnice, ale nás podržel skvělý Mirek Nejezchleb v bráně. Do vedení nás poslal Vojta Šoupal, který využil své rychlosti a s přehledem uklidil míč na zadní tyč. Bohužel hned vzápětí domácí vyrovnali, kdy jsme nepokryli volného hráče ve vápně. Ten dorazil střelu, kterou předtím vyrazil náš brankář. Druhý poločas už tolik vyložených šancí nepřinesl. Hrálo se převážně ve středu pole. Utkání se nám podařilo zlomit v poslední čtvrthodině, kdy domácím začali docházet síly. Vše rozhodl  rozdílový hráč utkání Vojta Šoupal. Napřed připravil gól pro Martina Schöna a pak sám prošel obranou soupeře a střelou kolem brankáře navýšil skóre na konečných 3:1. Utkání se muselo divákům  líbit. Hra měla náboj a obě mužstva chtěla zvítězit. Chtěl bych pochválit  mladíky z Mohelnice, kteří hlavně v prvním poločase podali výborný výkon.