TJ Sigma Lutín - FC Dolany 4:0 (3:0) branky: Los, Schön, Brhel, Kráčmar

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Körner (Prucek), Brhel - Schön (Tichý), Vymazal (Pavlíček), Konečný (Kráčmar), Skopalík, Šoupal - Los (Pazdera)

Připraven: Čuka

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=3b74a91a-5af2-4dd1-ac91-dbdf8594855c&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Sestřih:

Hodnocení trenéra Rojky:

Hlavně v prvním poločase jsme soupeře jasně přehráváli. Úvodní branku dal Tomáš Los krásnou střelou do šibenice. Druhý gól přidal Martin Schön po akci Vojty Šoupala. Třetí branku dal náš ofenzivní bek Marek Brhel po dlouhém míči za obranu od Jirky Vymazala. Další šance jsme už nevyužili a tak poločas skončil 3:0. Během druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě. Hra už neměla takové tempo i vinou velkého vedra, které panovalo během celého utkání. Dolany si vypracovali několik šancí, ale všechny zlikvidoval skvělý Mirek Nejezchleb. V závěru ještě po faulu na Vojtu Šoupala skóroval z penalty Martin Kráčmar. Utkání tak skončilo naším jasným vítězstvím v poměru 4:0.