Lutín- Brodek 3:1(0:0) branky: Wanke, Rec, Korenný Michal

Sestava: Skoumal - Gallik,Bokůvka,Chrást, Korrenný Jiří - Svoboda, Rec , Huńka, Korner - Wanke(77. Korenný Michal), Blechta(86. Vejmola)

Náhradnici: Vejmola, Korenný Michal, Mačák, Kovář.

Domáci nastupovali do utkání s odhodláním odčinit tři předchozí nezdary.

První šanci zápasu měli domácí hned ve 4.minutě pas Blechtu na Wankeho ale střela šla vysoko nad.13.minuta střela hostí z 30 metrů, Skoumal s  námahou vyrazil na rohový kop.13.minuta opět střela hostí doprostřed brány Skoumal opět na místě.Hosté se v  prezentovali sérii pěkných střel,  další přišla ve 25.minutě, ale naštěstí pro domácí těsně mimo. 28.minuta pas Huňky přesně na rozběhnutého Gallika,který hledal Kornera, ale centr se mu vůbec nepovedl.Hostující tým působí fotbalověji a domácí hraji jen na náhodu.45minuta dobře zahraný rohový kop Rece na zcela volného Korner který hlavičkoval v dobré pozici  nad. 58.minuta domácí se prezentovali pěknou akcí po ose Korner - Blechta - Wanke posledně jmenovaný poslal hlavičkou do prazdné branky  domácí do vedení 1:0. 62. minuta presink Blechty byl úspěšný, Korner přihrál Recovi, který podél brankáře nezaváhal 2:0 65 minuta.hostující tým snížil tečovanou střelou k tyči 2:1 .84. minuta Blechta pěkně utekl  po pravé straně a přesnou přihrávkou na malé vápno našel Michala Korenného který míč dorazil do branky 3:1. Michal Korenný si připsal  vůbec první  branku v dresu Lutína ( za muže) .87 minuta skvělý zákrok Skoumala proti přesné střele k tyči.Lutínští se v tomto ročníku v posledním utkání sezóny na domácím hřišti rozloučili výhrou.