15.04.2012 19:53

Lutín - Doloplazy 2:0 (1:0) Branky: Chrást,Wanke

Sestava: Skoumal - Gallik, Bokůvka, Chrást, Korner - Rec,Svoboda(88. Šenkyřík), Huňka, Korenný Jiří - Wanke (75.Korenný M), Blechta

Náhradníci: Mačák, Valouch

Záčátek zápasu byl vyrovnaný,bez vážnějších šanci na obou stranách. 24. minuta faul před domácím vápnem, přímý kop šel těsně nad. K vidění byl zatím neurovnaný výkon domácích s řadou nepřesných přihrávek.44.minuta roh zahrávaný Recem na který si dobře naběhl Chrást a brankáři hostí Jurčikovi nedal šanci , hlavou míč přesně trefil k tyči - 1:0. 48.minuta centr Rece do vápna a před nabíhajicím Blechtou -Jurčík bravurně vyrazil. Do druhého poločasu vstoupily aktivně obě mužstva. 57.minuta Rec z velké dálky loboval Jurčíka, ale míč letěl nad. 60. minuta nebezpečná akce hostí,střela byla zblokována na rohový kop.62.minuta obrovská šance Wankeho,ale ten místo střely na branku se utopil v kličkách a byl z toho jen roh. 63.minuta opět šance Wankeho, tentokrát ji perfektně proměnil, když střelou nezaváhal 2:0. 65. minuta chyba Lutinských zadáků a jen díky Huňkovi,hostující tým nesnížil. 66.minuta Wanke ve sprintu po pravé straně,ale již neměl sílu na zakončení. 78.minuta obrovská šance domácích když běželi tři na jednoho, ale Svoboda trestuhodně zakončil a hosté z protiútoků měli velkou šanci, ale hráč nestihl dorazit míč do prázdné branky. 85 minuta pěkný křižný pas Svobodu na Blechtu,ale ten velkou šanci neproměnil - střela šla nad branku. 86. minuta tutovka pro Svobodu, ale ten z malého vápna trefil jen brankáře hostí. 87.minuta v akci opět Svoboda,ale tomu nebylo souzeno dnes  vstřelit gól- mířil opět do brankáře. 88. minuta roh domácích a hlavička Kornera mířila těsně mimo. 90.minuta velká šance Gallika, který běžel sám na brankáře, ale šanci neproměnil, opět vyborný Jurčík mu ji chytil. 92.minuta zmatek v Lutínské obraně a je z toho pokutový kop, který brankář  Skoumal bravurně vyrazil. Ve drůhé půli se Lutínští prezentovali rychlými kombinačními akcemi.