Lutín nestačil na Bohuńovice a prohrál 1:4

03.10.2011 15:07

Lutín – Bohuňovice  1:4 (0:2)  Branka : Bartl

Sestava: Skoumal – Šnejdar,( 85. Šenkyřík), Korenný, Bokůvka. Švéda – Blechta, Chrást, Körner, Gallik – Bartl, Wanke

Hosty vede nový kouč Petra Mrázka vystřídal známý  Leoš Kalvoda.

Hosté vstoupily do utkání aktivněji,  hra domácí postrádala přesnost a na jejich kopačky se vkradla nervozita. V 9. minutě se hosté dostali do vedení to bylo 0:1, když hostující hráč využil špatného postavení brankáře Skoumala a dobře mířenou střelou k tyči mu nedal šanci.Po obdržené brance začínali domácí konečně hrát, záložník Gallik vystřelil přímo do brankáře. 27. minuta hosté ve velké šanci míří těsně mimo. 30. minuta 0:2 - Hosté opět vykombinovali domácí a přenesli pěkným pasem hru na druhou stranu, na zcela volného hráče, který překonal domácího brankáře střelou k tyči- za tohoto stavu skončila i první půle.

Taktické plány  něco s nepříznivým stavem udělat se Lutinským rozpadly hned po nástupu ze šatny, protože hosté po pěkné kombinační akci  zvýšili na 0:3. Stav 0:3 jako by hosty uklidnil a přestali na chvíli hrát. Čehož využil Wanke, utekl podél lajny a předložil Bartlovi před bránu a bylo to 1:3. Zápas mohl ještě zdramatizovat záložník Chrást , ale jeho střelu s námahou vyrazil brankář hostí na  roh a bylo po šanci. 87. minuta 1:4 - domácí kapitán Bokůvka se nechal ošetřovat u postranní čáry a hráč Bohuňovic běžel od půlicí čáry sám na branku. Akci ještě vyšperkoval na lépe postavéného spoluhráče, pro kterého už nebyl problém trefit odkrytou svatyni domácích. Hosté mohli své vedení navýšit ale naštěstí pro domácí,   kapitán Bokůvka ukopl hostujícímu hráči míč a znemožnil mu tak zakončení.

Hosté byli  po všech stránkách lepší z Lutína si tak zaslouženě odvezli všechny body.,