27.08.2012 19:39

Lutín-Chválkovice : 1:1 (0:1) Branka-Blerchta

Sestava-Skoumal-Gallik,Bokůvka,Chrást,Korner-Svoboda,Huňka,Korenný Jiří,Korenný M.-Blechta,Rec

Náhradníci: Mačák,Brhel,Danyi,Šenkyřík,Vejmola

Jako den a noc připomínal zápas s Chválkovicemi oproti utkání s Drahlovem.Domácí byli po celý zápas v hluboké krizi, vůbec se jim nedařili přihrávky a o nějaké kombinaci se jen mohlo zdát.Hosté se představili jako vyspělí tým a po celý zápas byl lepší.Již v 15.minutě se ujal vedení po pěkné kombinaci 0:1,během dalších minut hosté zazdili další tutovky a tak domácí mohli ve 42.minutě vyrovnat Gallikem ale ten místo střeli přihrával a bylo po šanci.I ve druhé půli byli hosté lepším týmem ale již takové šance neméli,jen nastřelené břevno, a tak v 90.minutě udeřilo,Blechta se prokličkoval přes tři hráče a lobem přes brankaře vyrovnal na 1:1 . Domácí měli Ješté další příležitost ale Korenný J.branku v dobré pozici přestřelil.Nutno dodat že, i remíza je pro domácí tým cenná po předvedené hře.