05.06.2019 15:23

TJ Sigma Lutín - TJ Slovan Černovír 3:0 (0:0) branky: Los 2, Konečný

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Skopalík, Brhel - Šoupal, Konečný, Vymazal, Schön (Pazdera), Kráčmar (Körner) - Los (Tichý)

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=e0d3137b-a774-48c8-bdaf-0c9d034f8738&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na sestřih:

Hodnocení trenéra Rojky:

V prvním poločase jsme se trápili v koncovce. Chyběl nám větší důraz v pokutovém území. Černovír poctivě bránil a svou šanci v první půli naštěstí neproměnil. Hra se často kouskovala a nám se nedařilo dát první branku, která by utkání více rozhýbala. O přestávce jsme udělali nějaké změny v rozestavení hráčů. Zvýšili jsme agresivitu na utočné polovině a hostům také začali docházet síly. Vše zlomila branka po hodině hry ze standardní situace. Poté jsme už soupeře jasně přehráváli. Přidali jsme ještě dvě branky a zápas dovedli do zaslouženého vítězství v poměru 3:0.