TJ Sigma Lutín - FK Šternberk 2:4 Branky: Schön, Konečný

Nejezchleb - Körner (Prucek), Chrást, Konečný, Skoumal (Dohnal) - Kráčmar (Gallik), Vymazal, Brhel, Skopalík, Schön - Los

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=316b8402-11d8-4919-a1b5-c374b9b319b4&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Sestřih utkání:

Hodnocení trenéra Zbožínka:

Do utkání proti Šternberku jsme šli s tím, že moc chceme uspět na domácím hřišti. Prvních 25 minut nám nevyšlo, kupilo se mnoho jednoduchých ztrát a nepřesných přihrávek a soupeř nás potrestal dvěma góly. Hráči se opět nevzdali a podařilo se nám vrátit do zápasu a vyrovnat na 2:2. V poslední minutě měl 100% šanci na brankové čáře Skumi a mohli jsme dokonat šok do kabiny. Soupeř dal krátce po zahájení 2. půle laciný gól ze standartní situace, kterou jsme měli důsledně zvládnout. Stav 2:3 nás opět dostal do situace, kdy musíme otáčet vývoj utkání a to se nám už brankově nepodařilo. Řada hráčů však nastoupila po zranění, nemoci, herním nebo tréninkovém výpadku a na jaře to budeme chtít Šternberku vrátit.