TJ Sigma Lutín - TJ Tatran Všechovice 2:3np (0:1) Branky: Šoupal, Los

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Vymazal, Brhel - Prucek (Rec), Konečný, Šoupal, Skopalík, Schön (Pazdera) - Los

Připraveni: Kráčmar, Pavlíček, Tichý

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=edcf4e2d-153e-4835-aa03-3d170bb16adb&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na článek v olomouckém deníku + fotogalerie:

olomoucky.denik.cz/fotbal-kraj/boj-o-lidra-kraje-patril-vsechovicim-lutin-nezvladl-zaver-20190506.html

Hodnocení trenéra Rojky:

V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Hned v úvodu zápasu otevřel skóre Vojta Šoupal. Poté jsme si vytvořili asi tři stoprocentní šance, ale gólem neskončili. Všechovice se dostali jen do jedné příležitosti, kterou zneškodnil Mirek Nejezchleb v bráně. Do kabin jsme tak šli s vedením pouze 1:0. Ve druhém poločase se hra opticky vyrovnala, ale větší  šance jsme si opět vytvářeli my. Po hodině hry navýšil skóre Michal Skopalík. Hosté ale vzápětí snížili a dostali se zpátky do hry. V posledních dvaceti minutách jsme zápas kontrolovali. Ale nedokázali jsme skóre navýšit, i kdyz šance jsme si vytvořili. Za to nás stihl trest v podobě vyrovnání z posledního rohu zápasu. Poté hosté ovládli i penaltový rozstřel a odvezli si nakonec cenné dva body.