09.05.2019 15:30

FC Želatovice - TJ Sigma Lutín 0:2 (0:1) Branky: Skopalík 2

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek (Pavlíček), Chrást, Vymazal, Brhel (Pazdera) -Prucek, Konečný, Šoupal (Tichý), Skopalík, Schön (Kráčmar) - Los (Rec)

Odkaz na zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=732c7f6d-f59a-4700-847d-bdc01a37db38&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Rojky:

Prvních 30.minut jsme se na hřišti hledali. Měli jsme špatný pohyb a vázla nám kombinace. Bylo tam hodně lehkých ztrát. Možná to bylo způsobeno únavou a smolným koncem zápasu se Všechovicemi. Poté se naše hra zlepšila a začali jsme si vytvářet slibné šance. Hodně nám pomohla branka do šatny z kopačky Michala Skopalíka. Ve druhém poločase přidal svůj druhý gól v zápase Michal Skopalík a utkání tak prakticky rozhodl. Poté jsme spalovali jednu šanci za druhou. Ale naštěstí nás to nemuselo mrzet, protože všechny náznaky šancí domácích zlikvidoval Mirek Nejezchleb.